Potěšte své blízké originálním dortem - tisk na jedlý papír

Cukrárna Brandýs nad Orlicí

OTEVÍRACÍ DOBA

 

(letní čas)

pondělí zavřeno
úterý - pátek 9:00 - 17:00
sobota 9:00 - 18:00
neděle 9:00 - 17:00

(zimní čas)

pondělí zavřeno
úterý - pátek 9:00 - 17:00
sobota 9:00 - 16:00
neděle 13:00 - 16:00 

Cukrárna se v Brandýse nad Orlicí (mapa) nachází v centru, na hlavní ulici protínající toto historicky velmi zajímavé městečko, ležící na břehu Tiché Orlice.

     Celoročně pro Vás máme k dispozici vnitřní posezení s kapacitou 25 míst a menším dětským koutkem. Při vhodném počasí otevíráme v naší roztomilé cukrárně také venkovní terasu s kapacitou 10 míst, která je bez obsluhy. Ta je umístěna na střeše cukrárny a přístupná přímo z ulice po točitém schodišti. Z terasy se Vám pak naskýtá hezký výhled na celou hlavní brandýskou ulici. Pro návštěvníky cukrárny je bezplatně k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

     Velmi oblíbenou zastávkou je brandýská cukrárna pro množství turistů a rekreačních sportovců, kteří pro své aktivity využívají místní cyklotrasu 4061 (mapa), vedoucí z Chocně do Letohradu a protože ta se řadí svým profilem mezi méně obtížné, jízdu po ní lze doporučit i rodinám s dětmi.

     Na unavené poutníky u nás čeká první pomoc v podobě vynikajících zákusků a koláčů z vlastní výroby a široký sortiment teplých i studených nápojů. Ani milovníci kávy u nás nebudou strádat - připravujeme zde pro Vás prvotřídní kávu značky Manuel. V naší nabídce samozřejmě nemůže chybět ani zmrzlina - oblíbená kopečková a tradiční točená.

                                                                   

Aktuální nápojový lístek a ostatní platné ceníky, včetně fotogalerie námi připravovaných nápojů, naleznete v sekci Nabídka

Kompletní nabídku našich výrobků si můžete prohlédnout a objednat přímo zde, na našem webu. Vaši objednávku jsme připraveni doručit až k Vám domů.

 

     V Brandýse nad Orlicí lze navštívit zříceninu hradu z konce 13. století, pomník Jana Ámose Komenského či přírodní bludiště. Proto, pokud již budete dostatečně občerstveni, tak nikam nespěchejte a vydejte se navštívit alespoň některou z brandýských zajímavostí - uvidíte, že nebudete litovat...

 

PROHLÉDNĚTE SI BRANDÝSKOU CUKRÁRNU

 

 

Cukrářství - napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo ohledně cukrářství.

Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky vám bude odeslána vždy nejpozději do druhého dne od jejich obdržení.

Copyright © 2014 Cukrárna Brandýs - všechna práva vyhrazena

Eshop vytvořilo: Pixel Design | CMS Pixel Admin | Podmínky užití

Home Kontaktní informace Mapa stránek SEO webu sledují SEO nástroje.cz

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice