Potěšte své blízké originálním dortem - tisk na jedlý papír

Cukrárna Vysoké Mýto

OTEVŘENO PRO VÁS MÁME KAŽDÝ DEN, VČETNĚ VÍKENDŮ A VĚTŠINY STÁTNÍCH SVÁTKŮ

PONDĚLÍ - SOBOTA     8:00 - 18:00                   NEDĚLE     10:00 - 18:00

    

     Ve Vysokém Mýtě (mapa) se Cukrárna na Na Výsluní nachází nedaleko centra. Z náměstí Přemysla Otakara II. se k nám dostanete pěšky za několik minut, zdoláním vzdálenosti cca 200 m. Najdete nás na pěší zóně v Tůmově ulici č.p. 120, téměř v sousedství Litomyšlské brány, která je jednou z vysokomýtských dominant.

     Vzhledem k rozsáhlým vnitřním prostorám, které máme v objektu pro cukrárnu k dispozici, Vám můžeme celoročně nabídnou vnitřní posezení s kapacitou přes 40 míst a patrovým dětským koutkem, jehož součástí je bazének s míčky. V ineriéru cukrárny nechybí ani pohodlné VIP :-) sezení na gauči nebo samostaná místnost, vhodná k rezervaci pro uzavřenou společnost až 7 osob. K dispozici je Vám také malé barové sezení, vhodné například na rychlou kávu nebo jiný oblíbený drink.

     Od dubna do září pak na pěší zóně, umisťujeme venkovní terasu s kapacitou dalších 16 míst. Z terasy se Vám naskýtá hezký výhled na dění v ulici. Vzhledem k tomu, že se jedná o pěší zónu, je zde provoz automobilů minimální a nemusíte se tedy během svého posezení příliš obábvat ani o bezpečnost svých dětí. Pro návštěvníky cukrárny je bezplatně k dispozici bezdrátové připojení k internetu, které má dostatečný dosah nejen ve všech vnitřních prostorách cukrárny, ale i na venkovní terase.

                                            

     VNITŘNÍ PROSTORY CUKRÁRNY JSOU KLIMATIZOVÁNY

    

     Pro všechny návštěvníky cukrárny máme připraven široký sortiment vynikajících zákusků a koláčů z vlastní výroby a neméně široký sortiment teplých i studených nápojů. Ani milovníci kávy u nás nebudou strádat - připravujeme zde pro Vás prvotřídní kávu značky Manuel. V naší nabídce samozřejmě nemůže chybět ani zmrzlina - oblíbená kopečková a tradiční točená.

                                                                   

Aktuální nápojový lístek a ostatní platné ceníky, včetně fotogalerie námi připravovaných nápojů, naleznete v sekci Nabídka

Kompletní nabídku našich výrobků si můžete prohlédnout a objednat přímo zde, na našem webu. Vaši objednávku jsme připraveni doručit až k Vám domů.

 

PROHLÉDNĚTE SI VYSOKOMÝTSKOU CUKRÁRNU

Cukrářství - napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo ohledně cukrářství.

Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky vám bude odeslána vždy nejpozději do druhého dne od jejich obdržení.

Copyright © 2014 Cukrárna Brandýs - všechna práva vyhrazena

Eshop vytvořilo: Pixel Design | CMS Pixel Admin | Podmínky užití

Home Kontaktní informace Mapa stránek SEO webu sledují SEO nástroje.cz

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice