Potěšte své blízké originálním dortem - tisk na jedlý papír

Cukrárna Ústí nad Orlicí

OTEVÍRACÍ DOBA (v období vládních opatření se může otevírací doba lišit)

(v období platnosti letního času)

pondělí - sobota 9:00 - 18:00
neděle zavřeno

 

(v období platnosti zimního času)

pondělí - sobota 9:00 - 17:00
neděle zavřeno

    

    Cukrárna se v Ústí nad Orlicí (mapa) nachází v těsné blízkosti centra, asi 50 metrů od náměstí. Přesto, že jsme přímo uprostřed okresního města, naleznete u nás dostatek klidu pro svůj odpočinek.

     V naší rozmanité cukrárně máme pro Vás celoročně k dispozici vnitřní posezení s kapacitou 35 míst a dětským koutkem. Při vhodném počasí otevíráme také zahrádku s kapacitou 45 míst. Ta je umístěna za budovou cukrárny v uzavřeném dvoře a je přístupná skrze vnitřní posezení. Zahrádka je částečně krytá plachtou proti slunci a dešti, čímž nabízí příjemné posezení i za ne zcela ideálního počasí. Zatím, co Vy si v klidu vychutnáte svoji kávu nebo zákusek, Vaše děti mohou tento čas strávit na hřišti, které je zde pro ně vybudováno - v bezpečí, daleko od rušných silnic. Samozřejmostí je, že všichni zákazníky cukrárny mohou bezplatně využít bezdrátového připojení k internetu.

     Na všechny hosty čaká u nás v cukrárně příjemné občerstvení v podobě vynikajících zákusků a koláčů z vlastní výroby a širokého sortimentu teplých i studených nápojů. Ani milovníci kávy u nás nebudou strádat - připravujeme zde pro Vás prvotřídní kávu značky Manuel. V naší nabídce samozřejmě nemůže chybět ani zmrzlina - oblíbená kopečková a tradiční točená.

                                                                   

Aktuální nápojový lístek a ostatní platné ceníky, včetně fotogalerie námi připravovaných nápojů, naleznete v sekci Nabídka

Kompletní nabídku našich výrobků si můžete prohlédnout a objednat přímo zde, na našem webu. Vaši objednávku jsme připraveni doručit až k Vám domů.

 

PROHLÉDNĚTE SI ÚSTECKOU CUKRÁRNU

Cukrářství - napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo ohledně cukrářství.

Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky vám bude odeslána vždy nejpozději do druhého dne od jejich obdržení.

Copyright © 2014 Cukrárna Brandýs - všechna práva vyhrazena

Eshop vytvořilo: Pixel Design | CMS Pixel Admin | Podmínky užití

Home Kontaktní informace Mapa stránek SEO webu sledují SEO nástroje.cz

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice