Potěšte své blízké originálním dortem - tisk na jedlý papír

Nabídka

Dorty

Jedlé papíry

Koláče

Minizákusky

Dárkové poukázky

Standartní zákusky a ostatní pekařské výrobky

Čajové pečivo - vánoční cukroví

Nápojvý lístek

Ukázka nápojů

 

Dorty

 

Vyrábíme pro Vás dorty pro všechny příležitosti. Od oslav narozenin počínaje, přes různá jiná životní jubilea, firemní akce a rauty, až po svatební hostiny.  Vybírat je možné buď ze standardní nabídky, kde dopředu přesně víte, kolik peněz bude Váš dort stát. Pokud ovšem chcete své blízké potěšit nějakým originálnějším dortem, pak i pro Vás máme připravené řešení.

Motiv dortu si můžete vybrat z naší nabídky nebo pokud budete mít jinou konkrétní představu, jak by měl Váš dort vypadat, jednoduše nám pošlete obrázek ze svého počítače a my podle Vaší předlohy vyrobíme, co si budete přát. A aby byl Váš dort ještě originálnější, můžete nám zaslat například fotografii oslavence nebo Vaše firemní logo nebo cokoli jiného a my na Váš dort podle zaslané fotografie vyrobíme originální jedlý papír. Nakonec si vyberete z volitelných parametrů dortů, jako jsou druh korpusu, náplň či zdobení, sdělíte nám Vaši představu o ceně a máte hotovo. Pro Vaši lepší orientaci v cenách dortů a jako vodítko pro odhad ceny Vám poslouží postup pro oceňování dortů.

Nemusíte se ničeho bát, protože celou objednávkou Vás provedou podrobné pokyny, takže ji zvládne opravdu každý. Můžete jít rovnou na věc. OBJEDNAT dort

nahoru

Jedlé papíry

 

Pokud jste šikovní a máte chuť, upéci si dort doma, asi vám v tom nebudeme bránit. Naopak, na vaše domácí dorty vám také rádi vyrobíme originální jedlý papír. Jeho objednání je obdobně jednoduché, jako objednání celého dortu. OBJEDNAT jedlý papír

JSTE Z DALEKA? JEDLÝ PAPÍR VÁM RÁDI POŠLEME I POŠTOU.

nahoru

Koláče

 

Pečeme pro vás také koláče, ale nejsou to jen tak nějaké koláče, jsou to Brandýské máslové koláče. Originální receptura, tradiční výrobní postup a výběr těch nejlepších surovin dělají z našich koláčů opravdu prvotřídní výrobek, který by neměl chybět na žádné svatební hostině ani jiné oslavě. Pokud chcete svým hostům nabídnout opravdu to nejlepší, pak jste zde správně.

ŘEMESLNÁ VÝROBA - KOLÁČE JSOU RUČNĚ PLNĚNÉ A VÁZANÉ

Standardně plníme koláče makovou, povidlovou a tvarohovou náplní. Na vaše přání však můžeme do koláčů použít také ořechovou náplň nebo v objednávce změnit vzájemný poměr koláčů s jednotlivými náplněmi. Pokud není určeno jinak, je vždy v celkovém objednaném množství koláčů zastoupena každá náplň ve stejném poměru vůči ostatním náplním.

Rádi vyhovíme libovolnému přání, ale je potřeba ho před odesláním objednávky zapsat do pole Poznámka k objednávce, na které zcela jistě před dokončením objenávky narazíte.

Koláče vyrábíme v několika variantách, přičemž všechny vznikají obdobným způsobem a při použití stejných surovin. Ze sortimentu koláčů jsou nejžádanější Brandýské máslové koláče. Každý koláč má rozměry asi 3,5 x 3,5 cm a do kilogramu se jich vejde kolem 80 kusů. Kdo chce menší koláče, pro toho máme Minikoláčky, které mají rozměry asi 2,5 x 2,5 cm a v kilogramu jich napočítáte kolem 120 kusů. Minikoláčky jsou vhodné například jako pozornost ke svatebnímu oznámení, ale běžně se pro tento účel prodávají i Brandýské máslové koláče.

  • OBJEDNAT Brandýské máslové koláče
  • OBJEDNAT Brandýské máslové koláče necukrované

Necukrované koláče nejsou vhodné pro diabetiky, ale pouze nejsou posypané na povrchu cukrem. Důvodem je, že ne každý si chce od nás kupovat cukr a také, pokud koláče nepodáváte ještě v den zakoupení, může se stát, že se cukr na povrchu rozpustí a to také každý nemusí mít rád.

Objednávku koláčů zvládnete opravdu snadno, protože se provádí velmi jednoduchou, pohodlnou a oblíbenou formou e-shopu, kterou jistě většina z vás důvěrně zná.

nahoru

Minizákusky

 

Jistě máte radost, pokud hosté na vašich oslavách či akcíh ochutnají od každého z nabídnutých pokrmů. Ale nejde přece sníst více než pár kousků standardních zákusků, aby se člověk nevystavoval nebezpečí zažívacích potíží. A právě proto pro vás vyrábíme zákusky i ve zmenšené variantě - takzvané minizákusky. Vaši hosté tak budou moci bez problémů ochutnat od všeho, co jim nabídnete a zároveň se omezí plýtvání způsobené tím, když už někdo prostě nemůže...

Vyrábíme pro vás standardně 19 druhů minizákusků, napříč celým sortimentem. Na své si přijdou jak milovníci šlehačky, bílkového sněhu a žloutkového krému, tak i ti, kteří nedají dopustit na klasické máslové zákusky. Objednávání v případě minizákusků probíhá taktéž formou e-shopu. OBJEDNAT minizákusky

nahoru

Dárkové poukázky

 

Chcete svým zaměstnancům poděkovat za celoroční obětavou práci pro Vaši firmu nebo jim popřát k životnímu jubileu? Lahev s vínem, salám a kalendář v reklamní igelitce se Vám zdají být již ohraná písnička?

DARUJTE JIM NAŠI SLADKOU POUKÁZKU

Jsme připraveni vydat sérii poukázek, přesně na míru pro Vaše účely. To znamená v hodnotě a grafickém zpracování dle Vašeho přání, doplněnou o Vaše logo, aby obdarovaný člověk věděl, kdo ho pozval do cukrárny. Pro více informací nás kontaktujte.

***

Nebo jiný případ... Jistě se vám to stává také, každoročně si lámete hlavu nad otázkou, čím originálním obdarovat své blízké nebo kamarády. My pro vás máme jedno řešení!

DARUJTE JIM NAŠI SLADKOU POUKÁZKU

***

Poukázky standardně vydáváme ve třech hodnotách. Obdarovaný člověk si pak za ni může v našich prodejnách v Brandýse nad Orlicí nebo v Ústí nad Orlicí nebo v našem e-shopu nakoupit libovolné výrobky až do hodnoty své poukázky.

nahoru

Standartní zákusky a ostatní pekařské výrobky

 

Na webu najdete celý náš sortiment výrobků, přehledně rozčleněný do kategorií a podkategorií. To je velká výhoda, zejména pro velkoobchodní partnery, kteří si mohou své pravidelné objednávky cukrářských a pekařských výrobků do svých obchodů objednávat pomocí e-shopu a nejsou tak vázáni na telefonický kontakt s námi. Do budoucna navíc pro velkoobchodní partnery připravujeme možnost, své objednávky automaticky opakovat v intervaleu, který si sami v systému určí.

nahoru

Čajové pečivo - vánoční cukroví

 

V naší nabídce samozřejmě nechybí ani čajové pečivo. Největší ohlas má zpravidla v období Vánoc, kdy bývá jeho nabídka doplňována o některé speciální vánoční druhy. Základní sortiment čajového pečiva je však běžně dostupný celoročně, což možná mnozí zákazníci do této chvíle nevěděli. Vybírat z naší nabídky můžete opět pohodlně formou e-shopu. OBJEDNAT čajové pečivo

nahoru

Nápojvý lístek

Aktuálně platný nápojový lístek pro naše cukrárny v Brandýse nad Orlicí a v Ústí nad Orlicí

nahoru

Ukázka nápojů

Tyto a mnoho jiných nápojů můžete vychutnat v našich cukrárnách v Brandýse nad Orlicí a v Ústí nad Orlicí

Cukrářství - napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo ohledně cukrářství.

Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky vám bude odeslána vždy nejpozději do druhého dne od jejich obdržení.

Copyright © 2014 Cukrárna Brandýs - všechna práva vyhrazena

Eshop vytvořilo: Pixel Design | CMS Pixel Admin | Podmínky užití

Home Kontaktní informace Mapa stránek SEO webu sledují SEO nástroje.cz

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice