Potěšte své blízké originálním dortem - tisk na jedlý papír

Doprava zboží

Česká pošta - dobírka

 

Této možnosti lze využít pouze v případě, že Vaše objednávka obsahuje výhradně jeden nebo více kusů jedlého papíru a doplňkový sortimentu k jedlému papíru. JINÉ ZBOŽÍ POŠTOU NEPOSÍLÁME. Za tuto službu je kupujícímu účtováno krom ceny za zboží dle objednávky (více v sekci Obchodní podmínky) také poštovné a balné (více v sekci Ceník služeb). V případě, je-li to možné, balíme více kusů jedlého papíru do jedné zásilky, aby se zboží kupujícímu zbytečně neprodražovalo. O způsobu balení ale rozhoduje výhradně prodávající.

Závoz na místo určení

 

V mapě najděte místo, kam chcete objednávku doručit. Podle barevné oblasti, ve které místo určení bude ležet, si poté lze v tabulce dohledat podmínky závozu. Ty se liší jednak s cenou za zboží dle objednávky (více v sekci Obchodní podmínky) a dle barevné zóny, ve které místo určení leží. Konkrétní ceny závozu do jednotlivých zón pak najdete v sekci Ceník služeb.

ZÁVOZ MOŽNÝ v tabulce znamená, že objednávku lze zavézt, ale závoz za hranici ZÓNY 4 nelze ze strany kupujícího žádným způsobem nárokovat a to ani jsou-li splněny ostatní podmínky závozu. O realizaci závozu a jeho ceně rozhoduje výhradně prodávající. Cena se standardně stanovuje jako závoz do ZÓNY 4 a přičítá se k ní cena za každý ujetý kilometr za hranici ZÓNY 4 a zpět na její hranici. Cenu za kilometr jizdy nad rámec ZÓNY 4 naleznete v Ceníku služeb.

Cukrářství - napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo ohledně cukrářství.

Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky vám bude odeslána vždy nejpozději do druhého dne od jejich obdržení.

Copyright © 2014 Cukrárna Brandýs - všechna práva vyhrazena

Eshop vytvořilo: Pixel Design | CMS Pixel Admin | Podmínky užití

Home Kontaktní informace Mapa stránek SEO webu sledují SEO nástroje.cz

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice