Potěšte své blízké originálním dortem - tisk na jedlý papír

Platební možnosti

Hotově při převzetí - bez zálohy

 

Při objednávkách, s cenou za zboží do výše dle Ceníku služeb, nebývá po kupujícím požadována žádná záloha. Platba za zboží je celá realizována v hotovosti a to při fyzickém předání zboží kupujícímu. Platba probíhá zpravidla na místě určení zboží nebo na výdejním místě prodávajícího. Proti platbě je kupujícímu vždy předán daňový doklad (více v sekci Obchodní podmínky).

Hotově při převzetí - se zálohou

 

Při objednávkách, s cenou za zboží nad výši dle Ceníku služeb, může být po kupujícím požadováno uhrazení části nebo celé kupní ceny předem. Požadavek zálohy, její výše a způsob její úhrady bývá domlouvám mezi kupujícím a prodávajícím individuálně, při potvrzení objednávky ze strany prodávajícího. Zálohu lze hradit hotově nebo převodem na účet, přičemž je kupujícímu vystaven zálohový doklad. Doplatek do celkové ceny objednávky je realizován v hotovosti a to při fyzickém předání zboží kupujícímu. Platba probíhá zpravidla na místě určení zboží nebo na výdejním místě prodávajícího. Proti platbě je kupujícímu vždy předán daňový doklad, do kterého je zahrnuta již uhrazená záloha (více v sekci Obchodní podmínky).

Bankovní spojení:  Fio baka, a.s., číslo účtu: 2100089566/2010

Česká pošta - dobírka

 

Této možnosti lze využít pouze ve speciálním případě, kdy objednávka obsahuje výhradně jen jedlé papíry a doplňkový sortiment k jedlým papírům. JINÉ ZBOŽÍ POŠTOU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPOSÍLÁME! Za zaslání zboží na dobírku je kupujícímu účtováno poštovné a balné dle Ceníku služeb.

 

Cukrářství - napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo ohledně cukrářství.

Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky vám bude odeslána vždy nejpozději do druhého dne od jejich obdržení.

Copyright © 2014 Cukrárna Brandýs - všechna práva vyhrazena

Eshop vytvořilo: Pixel Design | CMS Pixel Admin | Podmínky užití

Home Kontaktní informace Mapa stránek SEO webu sledují SEO nástroje.cz

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice