Potěšte své blízké originálním dortem - tisk na jedlý papír

Informace o naší cukrárně

     Vážení návštěvníci, dovolte, abychom Vám zde představili naši firmu, kterou většina lidí zná pod obchodní značkou „Cukrárna Na Výsluní“. Najdete nás ve východočeském městečku Brandýs nad Orlicí, kde naše cukrárna v roce 1996 vznikla a kde je vedle cukrářské prodejny také soustředěna  veškerá naše výroba. Vedle zásobování vlastních cukrářských prodejen se věnujeme také výrobě pro externí odběratele, kterým naše cukrářské výrobky rozvážíme.

     Nyní nově nabízíme možnost on-line objednávek cukroví a to jak pro zákazníky z řad odběratelů, tak i pro širokou veřejnost. Při on-line objednávce cukroví mají navíc všichni zákazníci možnost jednoduše požádat o závoz v určený den na určené místo.

     Pod odkazy výše najdete detailní informace o všem co by Vás mohlo zajímat o naší cukrárně. Nahlédnete do našich výrobních prostor a dozvíte se vše potřebné k pohodlnému nákupu cukroví z tepla Vašeho domova. Přejeme Vám příjemné chvíle při procházení našich stránek a věříme, že jich brzy využijete nejen ke získání informací o nás, ale i ke svému nákupu cukrovinek.

 

Cukrářství - napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo ohledně cukrářství.

Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky vám bude odeslána vždy nejpozději do druhého dne od jejich obdržení.

Copyright © 2014 Cukrárna Brandýs - všechna práva vyhrazena

Eshop vytvořilo: Pixel Design | CMS Pixel Admin | Podmínky užití

Home Kontaktní informace Mapa stránek SEO webu sledují SEO nástroje.cz

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice