Potěšte své blízké originálním dortem - tisk na jedlý papír

Spuštěny webové stránky s e-shopem

Vytvořili jsme pro Vás ve spolupráci s webovým a grafickým studiem PixelDesign internetovou prezentaci  Cukrárny v Brandýse nad Orlicí. Na těchto stránkách se o nás můžete dozvědět vše co Vás zajímá, položit nám dotaz nebo objednat zboží z našeho sortimentu.

Po funkční stránce je webová prezentace s e-shopem kompletní a odzkoušená a samozřejmě jsme se snažili o její maximální dokonalost. Ovšem, pokud na webu narazíte na nějakou chybu, nepřesnost nebo nejasnou formulaci, budeme velice rádi za informaci o ní, abychom ji mohli co nejdříve odstranit. Stejně tak, přijímame jakékoli náměty na vylepšení webu či jeho rozšíření o informace, které Vás mohou jako zákazníky  zajímat a nejsou zde uvedeny.

Jak jste si možná již všimli, nebo si teprve všimnete, na e-shopu zatím není celý sortiment našich výrobků doplněn fotografiemi. V co nejkratší době se budeme snažit tento nedostatek odstranit, aby Vaše nákupy prostřednictvím našeho e-shopu byly maximálně příjemné a jednoduché a aby jste se k nám rádi vraceli.

Asi nejpodstatnější změnou v dosavadním zákaznickém servisu nabízeném naší cukrárnou je vedle možnosti odesílání objednávek pomocí e-shopu také možnost objednat si k zakoupenému zboží závoz na místo, které si sami určíte. Tato služba je samozřejmě zpoplatněna, ale věříme, že ji i tak budete hojně a rádi využívat (více v sekci O nás / On-line objednávky).

Pro naše zákazníky z řad obchodních partnerů máme připraveny velkoobchodní ceny a možnost, nechat si u nás zakoupené zboží zavážet na pravidelných linkách a to, dle dohody, až sedm dní v týdnu (více v sekci O nás / On-line objednávky).

Zde, v této sekci, Vás budeme informovat o novinkách v cukrárně, akčních nabídkách a zajímavostech. O všem důležitém z dění okolo cukrárny se dozvíte také z našich stránek na Facebooku.

Na spolupráci se těší celý kolektiv zaměstnanců cukrárny a za všechny Vám přeje příjemně a užitečně strávený čas na našem webu

Jan Luňák

Cukrářství - napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo ohledně cukrářství.

Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky vám bude odeslána vždy nejpozději do druhého dne od jejich obdržení.

Copyright © 2014 Cukrárna Brandýs - všechna práva vyhrazena

Eshop vytvořilo: Pixel Design | CMS Pixel Admin | Podmínky užití

Home Kontaktní informace Mapa stránek SEO webu sledují SEO nástroje.cz

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice